تبلیغات
آلمان عشق همیشگی من - لام : برای کسب عناوین قهرمانی مشتاق هستم


آلمان عشق همیشگی من

استعدادیابِ دی‌اف‌بی :د


به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران ، چندی پیش فیلیپ لام مدافع باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه ای به بحث درباره ی مسائل مربوط به این باشگاه پرداخت.

فیلیپ لام کاپیتان باشگاه بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان تاکنون به چندین جام به همراه باشگاه خود دست یافته است . اما هم اکنون دو سال پیاپی است که باواریائیها به هیچ عنوان قهرمانی دست نیافته اند.
چندی پیش فیلیپ لام 28 ساله در مصاحبه ای با سایت رسمی بایرن مونیخ به بحث هایی پیرامون اوضاع این باشگاه پرداخت که در قسمت زیر به پاره ای از این مصاحبه پرداخته می شود.

سایت رسمی بایرن مونیخ : هم اکنون چندی است که ماتیاس سامر به عنوان جانشین کریستین نرلینگر به بایرن پیوسته است . نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟

فیلیپ لام : من سامر را از زمانی که در اشتوتگارت بودم میشناختم . در آن زمان او سرمربی اشتوتگارت بود و من نیز یک فصل زیر نظر او بازی کردم. پس از آن در عرصه ی ملی گاهی با او برخورد هایی داشتم که همگی مثبت و خوب بود. درست مانند دیداری که چندی پیش با او داشتم.

سایت رسمی بایرن مونیخ : نظر شما راجع به ماندزوکیچ و پیزارو چیست ؟

فیلیپ لام : من مدت زیادی است که پیزارو را می شناسم و از توانایی های او آگاهم او و ماندزوکیچ هر دو بازیکنان خوبی هستند .

ما هم اکنون بازیکنان زیادی داریم و میتوانیم در هر پست تغییراتی داشته باشیم.

سایت رسمی بایرن مونیخ : آیا مصدومیت رافینیا و آلابا مشکل ساز خواهد شد؟

فیلیپ لام : از دست دادن دو بازیکن مذکور سبب آسیب خواهد شد خصوصا" حالا که هردو در یک زمان مصدوم و قادر به همراهی تیم نیستند. آنها سخت کار می کردند اما سرانجام در یکی از حساس ترین لحظات فصل مصدوم شدند.

سایت رسمی بایرن مونیخ : آیا در طول تعطیلات تفکر درباره ی فینال چمپیونزلیگ و رقابتهای یورو 2012 برای شما مثل یک کابوس بود؟

فیلیپ لام : من مدتی را به تفکر درباره ی چنین موضوعاتی اختصاص دادم اما تنها به فصل گذشته فکر نکردم بلکه به تمام دوران کاری خود فکر کردم.
من همچنان خواهان رسیدن به قهرمانی هستم و برای کسب عناوین قرمانی مشتاق هستم.

ببخشید خلاصه باز کپی کردمطبقه بندی: خبر، 
[ شنبه 14 مرداد 1391 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ :: м α н ѕ α :: ] نظرات      قالب ساز آنلاین