تبلیغات
آلمان عشق همیشگی من - قهرمانی یورو در دستان لو


آلمان عشق همیشگی من

استعدادیابِ دی‌اف‌بی :د
به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران و به نقل از بیلد، کف بینی چینی بیش از 4 هزار سال قدمت دارد و بر اساس خطوط موجود در کف دست افراد می توان به شخصیت و برخی از حوادثی که در آینده برای وی اتفاق خواهد افتاد پی برد.

براساس تصاویری که از دستان لوو در بیلد منتشر شد ورنر گیسینگ متخصص کف بینی خطوط موجود در کف دست لوو را بدین ترتیب تشریح می کند:" تصویر نشان می دهد که لوو در مسیر صحیح برای دست یابی به اوج قرار گرفته است و با توجه به اطلاعاتی که از وی در زمینه کاری اش داریم می توان آن را قهرمانی در یورو تعبیر کرد و یا اینکه او در حال رهبری برای دست یابی به موفقیت بزرگ است."

با توجه به این فال بینی 12 دلیل برای پیروزی ژرمن ها در دیدار نیمه نهایی وجود دارد که 11 تای آن بازیکنان حاضر در زمین و یک دلیل باقی مانده در کف دست یوآخیم لوو است. البته اگر این تک دلیل چندان هم صحیح نباشد همچنان ژرمن ها 11 علت دیگر برای رسیدن به موفقیت را خواهند داشت.

ورنر گیسینگ در ادامه می گوید:" با توجه به خط باریکی که از کف دست تا انگشت وسط لوو کشیده شده است (خط شماره 1) می توان گفت لوو از یک روح فوق العاده احساسی برخوردار است"
طبقه بندی: خبر، 
[ چهارشنبه 7 تیر 1391 ] [ 08:00 ب.ظ ] [ :: м α н ѕ α :: ] نظرات      قالب ساز آنلاین